Vyšívané košieľky na krst

Košieľky na krst

Prečo si kúpiť krstovú košielku práve u nás?

Jedinečnosť vyšívaného vzoru,osobitá starostlivosť a kvalita pri výrobe, v neposlednom rade skvelá cena v ktorej je zahrnuté vyšitie mena dieťaťa, dátumu narodenia a dátumu krstu.

Viac informácií ...

 

Vyšívané svadobné doplnky


Novinka:

vyšívané svadobné
vankúšiky a podbradníky

Viac informácií ...

Dekoračné vankúše
Dekoračné vankúše

Dekoračné vankúše (15)


Dekorácie v podobe vankúša je najobľúbenejšou dekoráciou v interiéroch, najjednoduchšou pre výber. Vankúš umiestnite kdekoľvek, nemusíte nič montovať.

Vankúš dekoráciám naozaj dominuje. Vankúše interiéru dajú novú, úplne inú dimenziu ako jedna z mála dekorácií je navyše praktická. Dekoračný vankúš je aj cenovo dostupný, patrí medzi prvé dekoračné predmety, ktoré do interiéru vo väčšine prípadov kupujeme.

Vankúš ako dekorácia by mal príjemne a hlavne harmonicky nadväzovať na váš interiér. Spojenie farieb môže byť s nábytkom, ale aj napríklad s obliečkami na posteli. Ak kupujete viac vankúšov, je lepšie voliť viac vankúšov v jednom vzore a farbe, ako každý vankúš iný. Môžete zvoliť aj dva druhy poťahového materiálov, ale celkom určite nie viac. Ak predsa len volíte každý vankúš v inej farbe, je potrebné farby - poťahové látky vyberať tak, aby každá farba mala spoločníka, niekde inde v interiéri. Rovnako pamätajte, že vankúš, vytvorený ako dekorácia by nemal byť v interiéri dominantou, ale mal by naozaj len dekorovať.

Vankúše ako dekorácie sú vhodné na umiestnenie na sedacie súpravy, manželské dvojposteľe, alebo aj kuchynské lavice. Dekorácie môžu navodiť tú správnu atmosféru Vášho bývania. Pri správnej voľbe dekorácií sa budete vo Vašom interiéri cítiť veľmi príjemne a navyše pozdvihnete úroveň interiéru na tzv. vyšší level.

Dekorácie by mali plniť funkciu spríjemnenie a vytvorenie tej pravej atmosféry domova. Dekorácie tvoria celok, dekorácie zakončí dlhodobý proces zariaďovaní Vášho bývania. Dekorácie by mali patriť do "odpočinkových" nákupov. Čo to znamená? Nehľadajte za každú cenu v dekorácii jej praktické použitie, ale kúpte si niečo len tak pre seba, pre radosť. Dekorácie môžete robiť postupne, nemusíte na ne ponáhľať. Dajte im čas. S novým interiérom je potrebné sa prvýkrát zoznámiť, poznať čo vlastne do neho potrebujete a spoznať čo ho vylepší. Pri výbere vankúša venujte pozornosť harmonickému zladeniu farieb medzi vankúšom a nábytkom. Vytvoríte tak priestor, ktorý bude dokonalý.


Termín dodania a záruka:
Vankúše dodávame do 14 pracovných dní odo dňa objednania. V prípade reklamácie vymieňame reklamovaný vankúš za nový. Záruka 24 mesiacov.

Spestrite si interiér

Spestrite si interiér

Máme pre Vás pripravenú ponuku designových predmetov, ktoré oživia nielen Váš interiér, ale môžu poslúžiť aj ako vkusný darček pre Vašich blízkych a priateľov.

Tie pravé bytové a darčekové predmety si u nás vyberie určite každý.

Aplikácia výšivky na odev


Ponúkame aplikovanie výšivky na odev, výber z rôznych vzorov, ktoré v prípade záujmu zašleme na mail.

Predstavenie autora

Naša firma sa zaoberá ako ručným tak aj strojovým vyšívaním.

Výšivka je trvanlivá pri praní a žehlení sa nepoškodí, vyšíva sa kvalitnými niťami, rozmanitosť vyšívaných vzorov, výšivka je decentná a jednoduchá, je lacná- nikdy nevyjde z módy a bude stále aktuálna.

You are here Naše výrobky Dekoračné vankúše